13.11 - 20.11.2016

Niedziela – 13.11.2016 XXXIII Niedziela Zwykła

 

7.30

Za + Jadwigę Kozubek, rodziców Konrada i Dorotę oraz za ++ z pokrewieństwa. (Wieczorek, Słoneczna 4)

 

10.00

Za + Józefa Sokół, rodziców, teścia Jana, Judytę Adamczyk, Marię Kaczyna. (Sokół, Zielona 7)

 

15.00

Chrzty: Jan Holesz, Iga Manderla, Filip Kalisz, Wojciech Kołodziej

 

Poniedziałek – 14.11.2016

 

7.00

Za + Dawida Kabut, dziadków, Joachima Kabut, Wilhelma Utratę oraz za ++ z pokrewieństwa. (Kabut, Ogrodowa 48)

 

Wtorek – 15.11.2016

 

6.30

Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Antoniego

 

7.00

Za + Dariusza Budzyńskiego. (Budzyński, Młyńska 15a)

 

Środa – 16.11.2016

 

18.00

Za ++ Antoniego i Klarę Matuła, Joachima i Anielę Bortel, rodziców z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące. (Matuła, Wolności 59).

 

Czwartek – 17.11.2016 - Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

 

7.00

Za + Józefa Baron, 2 braci: Franciszka i Antoniego, szwagra Jana, matkę Marię oraz za dusze w czyśćcu cierpiące. (Baron, Poprzeczna 7)

 

7.30

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – Nabożeństwo Eucharystyczne

 

18.00

Za + Rudolfa Matuszek, żonę Helenę, syna Józefa, rodziców: Franciszkę i Augusta Matuszek, teściów Matyldę i Józefa Szymiczek, Hildegardę i Alojzego Szafarczyk, Stanisława Rajman oraz za ++ z pokrewieństwa. (Szafarczyk, 8-go Maja 17)

 

Piątek – 18.11.2016 III piątek miesiąca - Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. I męcz.

 

7.00

Za ++ Floriana i Agnieszkę Kąsik, rodziców, rodzeństwo, zięcia Kazimierza Wodecki, Joannę i Joachima Bajer, syna Antoniego, Janinę i Stanisława Kowalczyk, syna Stanisława, synową Różę, córkę Różę, córkę Ewę, zięcia Teofila, wnuczkę Barbarę, za ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące. (Kowalczyk, Wodzisławska 11)

 

15.00

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

 

15.30

W intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego

 

Sobota – 19.11.1010 - Wspomnienie bł. Salomei

 

7.00

Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę w okazji urodzin. (Pinocy, Gołężyców 17)

 

18.00

Za + Józefę i Franciszka Marek, Hildegardę i Longina Jęczmionka, rodziców z czterech stron, rodzeństwo oraz za ++ z pokrewieństwa. (Marek, Rogozina 20)

 

Niedziela – 20.11.2016 – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 

7.30

Za + Gertrudę Czajka w II rocznicę śmierci, męża Wiktora, rodziców, teściów, za ++ z obu stron, Wincentego i Annę Patas oraz za dusze w czyśćcu cierpiące. (Patas, Powstańców 7)

10.00

Za + Ewę Szkatuła w X rocznicę śmierci, Huberta Cuber w VII rocznicę śmierci oraz za ++ z pokrewieństwa. (Szymiczek, Bukowska 45)

16.30

Za + Helenę Matuszczyk w I-szą rocznicę śmierci. (Matuszczyk, Powstańców 68)